KONST / Litografier / Färglitografi 12872469
nr 1287 2469
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 2366/5000, , interiör, 56x40 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:12:55
9/11 17:08:12
800 kr
11/11 18:01:30